O nás

Jsme specialisté s psychologickou praxí a zkušenostmi z prostředí firem, škol a rodin. Středobodem našeho zájmu je člověk jako zdroj potenciálu a velkých možností.

Pomáháme lidem porozumět přirozené podstatě jejich potřeb a účinně využívat zdrojů jejich vnitřní motivace k dosahování lepších výkonů a zvyšování osobní spokojenosti.

Vytváříme dlouhodobé rozvojové programy, pravidelně připravujeme dvoudenní otevřené semináře a poskytujeme individuální konzultace.


ODBORNÝ GARANT

Mgr. Šárka Miková

Poradenská psycholožka, autorka a realizátorka dlouhodobých vzdělávacích programů pro školy, neziskové organizace a firmy, např. The Kellner Family Foundation (projekt Pomáháme školám k úspěchu), Člověk v tísni, Sdružení Tereza, DHL, Citibank, Dimension Data, ORBIT, Česká asociace pojišťoven, Arval, DHL.

Držitelka certifikátu „Certified Practitioner of the MBTI Step 1 a Step 2“ a absolventka kursu MMTIC (vydáno v The Center for Applications of Psychological Type, Gainesville, Florida, 2010). Držitelka mezinárodního certifikátu Lektor a certifikátor programu RWCT (Reading and Writing for Critical Thinking, 2002).

Autorka knihy Typologie osobnosti – využití ve výchově a vzdělávání (Portál 2010) a Školní hodnocení žáků a studentů (Portál 2007).

Šéfredaktorka portálu www.teorietypu.cz.


REFERENCE

Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites - Bets.Zone - UK Gambling Websites Use our complete list of trusted and reputable operators to see at a glance the best casino, poker, sport and bingo bonuses available online.

Chcete vědět víc?


Přihlaste se na úvodní seminář

Navštivte www.teorietypu.cz – portál o praktických zkušenostech s aplikací teorie typů.

TEORIE TYPŮ
ÚVODNÍ SEMINÁŘ
NAŠE NABÍDKA
NABÍDKA PRO HR
O NÁS
KONTAKT


Mea Gnosis s.r.o.
Pobřežní 249/46,
186 00 Praha 8 - Karlín

IČO: 29416698
DIČ: CZ29416698

Mgr. Šárka Miková
Odborný garant

sarka.mikova@meagnosis.cz
+420 606 580 371

Tento web, tak jako skoro všechny weby na světě, využívá k poskytování služeb cookies. Teorie typu Vás o tom musí dle nařízení EU informovat a požádat o souhlas, což tímto činí. Děkuji!
Souhlasím